Skip to main content
She-Hulk

„She-Hulk: Attorney at Law” ze sporymi szansami na 2. sezon!

Żadnych oficjalnych informacji na temat drugiego sezonu She-Hulk: Attorney at Law jeszcze nie ma, ale nowa plotka od rzetelnego leakera głosi, że Marvel Studios pracuje obecnie nad kontynuacją historii She-Hulk.

Według informatora MyTimeToShine planowany jest drugi sezon She-Hulk: Attorney at Law , którego prace zostaną wznowione zaraz po zakończeniu strajków WGA i SAG-AFTRA. Produkcja zebrała ogólnie pozytywne recenzje i według doniesień była jednym z najpopularniejszych seriali Marvela wśród ogółu widzów, ale można śmiało powiedzieć, że nie przypadła do gustu każdemu fanowi, to też jest zresztą nie możliwe. Choć niektórzy w pełni podzielali humor serialu, inni uznali go za zbyt głupi, a wielu uważało, że zwłaszcza finał sezonu pozostawia wiele do życzenia. Mimo, że był zrobiony „inaczej”. Na jego lepszy odbiór wpływ ma też to, że w serialu pojawił się Matt Murdock, czyli Daredevil.

She-Hulk

Główna scenarzystka Jessica Gao przyznała, że ​ zespołowi trudno było wymyślić odpowiednie zakończenie.

Naprawdę, naprawdę mieliśmy problemy z finałem. Zaczęliśmy od stworzenia wielu wersji finału, które bardziej przypominały proste i bardzo, bardzo filmy Marvela, wiesz, i po prostu nigdy nie wydawało nam się właściwe, aby zakończyć wielka walka na stałe fragmenty i wyeliminowanie złego faceta, i zawsze miałem wrażenie: „Och, teraz to inny program”.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments