Według Catalunya Radio, Barca przekazała Polakowi, że chce by w kolejnym sezonie DALEJ BYŁ BRAMKARZEM BLAUGRANY, a sam Wojtek potwierdził to w najnowszym wywiadzie – TEK ZOSTAJE W BARCY!
Zostaję. Jeszcze mi się chcę i jeszcze mogę. Więc myślę, że jeszcze porozmawiamy sobie przed El Clasico kilka razy!
Szczęsny z rodziną czują się bardzo komfortowo. Pod względem sportowym w pełni akceptuje swoją rolę, cieszy się zaufaniem Hansi Flicka oraz wsparciem kolegów z drużyny.
