Skip to main content
Thunderbolts America

„Captain America: New World Order” i „Thunderbolts” nie będą ze sobą połączone? David Harbour mówi o scenariuszu filmu.

Pojawiły się nowe intrygujące pogłoski na temat Captain America: New World Order i Thunderbolts, mówiące, że filmy nie będą miały ze sobą nic wspólnego. David Harbout natomiast wypowiedział się nieco o scenariuszu produkcji.

Oczekuje się , że Captain America: New World Order w końcu poruszy temat ogromnego Thamuta wystającego z Oceanu Indyjskiego. Jeśli chodzi o Thunderbolts, wygląda to na bezpośrednią kontynuację Black Widow oraz The Falcon and the Winter Soldier. Czas pokaże, ale kilku wiarygodnych informatorów zastanawiało się, dlaczego te dwa filmy nie będą ze sobą powiązane. 

Wcześniej słyszeliśmy, że oba projekty będą powiązane na różne sposoby, ale wygląda na to, że Marvel Studios od tego czasu wycofało się z tych planów. Na przykład Valentina Allegra de Fontaine nie pojawi się już w kolejnym filmie o Kapitanie Ameryce , a najnowszy scenarzysta Thunderbolts , Lee Sung Jin, najwyraźniej wprowadza duże zmiany w scenariuszu po tym, jak poproszono go o przepisanie. 

Harbour stwierdza, że ​​scenariusz do Thunderbolts jest „naprawdę świetny”. Ponadto aktor mówi dalej, że związek między Alexi i Yeleną jest zarówno zabawny, jak i satysfakcjonujący pod względem emocjonalnym, co powinno zachęcać do obejrzenia, bo przecież pamiętamy jak Yelena czuła urazę do ojca w Black Widow. Minęło 8 lat, odkąd widzieli się po raz ostatni.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments