Skip to main content

Mamy zwiastun „What If…?” sezon 2! Wielkie nawiązanie do Lokiego!

Marvel Studios opublikowało nową, minutową promocję What If…? sezonu 2, która jest pełna nigdy wcześniej niewidzianych materiałów z nachodzącego serialu! W dodatku mamy tutaj wielkie nawiązanie do Lokiego!

W pełnym akcji klipie widzimy wiele bardzo ciekawych momentów – i więcej niż kilka znajomych głosów – ale najważniejszym tematem do dyskusji będzie z pewnością pierwsze spojrzenie na zupełnie nowy Multiverse, wprowadzony po raz pierwszy w wielkim finale drugiego sezonu Lokiego. Dodatkowo Drzewo świata wygląda tutaj jak udekorowana choinka. Czy to oznacza, że Loki jest teraz w jakiś sposób połączony z Obserwatorem? Na to wygląda!

Kolejny ważny moment, który z pewnością wszyscy docenicie, nadchodzi, gdy Justin Hammer, któremu podkłada głos Sam Rockwell, zakłada zbroję Hulkbuster na konfrontację z Tonym Starkiem. Fani czekali na powrót Justina do MCU i tak też się dzieje. Jak na razie tylko w animacji, jednak warto wspomnieć, że pewnie pojawi się w Armor Wars.

Premiera 2. sezonu What If…? już od 22 grudnia na platformie Disney+. Odcinki będą pojawiały się codziennie, przez 9 dni.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments