Skip to main content

Neymar Jr. oficjalnie piłkarzem Al-Hilal! Rekordowy transfer i rekordowe zarobki gwiazdora.

Stało się to, co było zapowiadane od kilku dni. Neymar oficjalnie dołącza do ligi Arabskiej i z zespołem Al-Hilal podpisuje kontrakt na 2 lata. Ale na jakich warunkach!

Jest to na pewno spory zawód dla wielu fanów futbolu, gdyż Neymar to po prostu czysty magik z piłką u nogi i w wieku 31 lat zdecydował się odejść z Europejskiego futbolu (mówi się, ze chce wrócić po 2 sezonach, które pomogą mu wrócić do niesamowitej formy) i dołącza do ligi pełnej gwiazd, takich jak Cristiano Ronaldo, Benzema, Mahrez czy Firmino.

Brazylijczyk na wstępie przejmuje numer „10” na koszulce, która coś czuję, ze może wzbudzić zainteresowanie „kilku” kibiców. Sam postaram się ją dorwać do swojej kolekcji, jednak nie o tym. Neymar w Al-Hilal ma niesamowite zarobki. Za sezon zgarnie on 150 milionów euro, dostanie swój prywatny samolot, dom z pełną ochroną i możliwość mieszkania ze swoją partnerką (W Arabii bez małżeństwa jest to zabronione). Do tego MNÓSTWO bonusów. Mi, jako fanowi Neymara od dziecka pozostaje życzyć mu powodzenia i powrotu do magicznej dyspozycji. Może jeszcze doczekamy się tego powrotu do Barcelony? Będzie miał wtedy zaledwie 33 lata. Marzenie..

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments