Skip to main content

Produkcja „Ghost Rider” w fazie rozwoju jeszcze przed strajkami! Kto w MCU obsadzi główną rolę?

Podobno Marvel Studios opracowywało solowy projekt Ghost-Rider przed rozpoczęciem strajków, rodzi się pytanie czy to może być początek zespołu Midnight Sons w MCU?

Plotka głosi, że solowy projekt Ghost-Rider był potajemnie rozwijany przez Marvela przed rozpoczęciem strajków – plotka pochodzi z @MyTimeToShineHello. Jeśli okaże się to prawdą, solowy projekt mógłby potencjalnie stanowić specjalną prezentację dla tej postaci, podobnie jak w przypadku Werewolf By Night ale oczywiście nic jeszcze nie wiadomo o projekcie, a tym bardziej o jego ekranizacji. Jeśli Marvel posunie się naprzód w tworzeniu solowego projektu Ghost-Rider, będzie to kolejny krok we właściwym kierunku do stopniowego wprowadzania wszystkich członków zespołu Midnight Sons do Kinowego Uniwersum Marvela.

Do tej pory w MCU wprowadzono Doctor Strange’a i Moon Knight’a – wkrótce Blade, a jeśli pójdą do przodu z projektem, Ghost-Ridera! Co do roli, mało prawdopodobne by powrócił do niej Nicolas Cage. Plotki mówią o Ryanie Goslingu czy Keanu Reevesie. Oby to nie tylko plotki!

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments