Skip to main content

Grant Gustin po pierwszych rozmowach z Jamesem Gunnem! Powrót jako Flash w DCU jest realny?

Fani niemalże od informacji o zakończeniu serialu The Flash liczą na to, że Grant Gustin przejmie rolę Flasha w nowym DCU. Tylko, że co na to James Gunn?

Fani marzą o tym, by Grant otrzymał rolę Flasha w DCU. Jednak sam James Gunn nigdy nie zaprzeczył czy też nic nie potwierdził. Ostatnio za sprawą Instagrama pojawiły się plotki, że panowie mogą rozmawiac o potencjalnej współpracy w przyszłości.

Grant mnie śledził, a ja lubię go jako aktora, więc trochę pogadaliśmy i tyle. Bardzo proste!

Ezra Miller na pewno nie powróci do jako Barry Allen więc szansę są. Jednak czy Grant na pewno będzie chętny na ponowne odegranie tej roli? W DCU miałby dużo więcej możliwości. Do tego Stephen Amell powracający jako Green Arrow i mamy przepis na sukces. Marzenia!

Warto także przypomnieć wypowiedzi Granta z czasów gdy serial od The CW, The Flash, zmierzał do ostatniego odcinka.

Jestem gotowy, aby to się skończyło”, powiedział E! Wiadomości przed dziewiątym i ostatnim sezonem programu The CW . „I to nie z żadnego negatywnego powodu. To tak, jakbyś przygotowywał się do ukończenia szkoły średniej i – przyznaję, że nie wiem, do jakiego college’u pójdę po tym, mogę nie dostać się do college’u – ale jesteś podekscytowany zakończeniem i przejściem do następnej fazy swojego życia.

Grant zaznaczył, że rola Flasha pozostanie z nim na zawsze, jednak jak dla mnie to jeszcze nie jego ostatni występ jako najszybszy człowiek na świecie!

Będę Flashem na zawsze, nawet gdy to się skończy.

Grant zawsze w sercach fanów pozostanie najszybszym żyjącym człowiekiem na ziemi.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments