Skip to main content

Adidas wypuszcza model XCrazyfast we współpracy z marką Bugatti!

Model korków adidas x BUGATTI XCrazyfast oficjalnie został zaprezentowany przez adidas. Jednak nie będą to buty, które będzie mógł zdobyć każdy.

Bugatti i adidas połączyły siły, aby stworzyć oszałamiającą, limitowaną edycję butów piłkarskich: adidas X Crazyfast Bugatti. Wyprodukowane w limitowanej serii zaledwie 99 par, nowe buty zostały zaprojektowane z myślą o szybkości i lekkości, a wykończone są szeregiem szytych na miarę ozdób Bugatti. Aby zapewnić entuzjastom adidas i Bugatti na całym świecie równe szanse na zakup jednej z 99 par kolekcji, buty będą wystawiane na aukcji wyłącznie za pośrednictwem adidas COLLECT w dniach 8–11 listopada. Chociaż aukcje prowadzone są przy użyciu kryptowaluty, użytkownicy mają bezpośredni dostęp do aukcji w tradycyjnej walucie za pomocą MoonPay .

Aukcja adidas X Crazyfast Bugatti rozpocznie się 8 listopada o godzinie 16:00 CET / 11:00 EDT na stroniecollect.adidas.com/bugatti i będzie otwarta dla wszystkich. Minimalna oferta wyniesie 0,2 ETH i ALTS firmy adidas: STRIKES ALT[er] Posiadacze Ego i Asprey Bugatti NFT otrzymają ekskluzywne korzyści. Tak więc można rzecz, że mogą to być jedne z najbardziej pożądanych i drogich korków. Ich cena w przeliczeniu na euro, a nawet złotówki może być ogromna.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments