Skip to main content

Robert Downey Jr. powróci jako Iron-Man szybciej, niż myśleliśmy?

Według doniesień Marvel rozważa przywrócenie obsady OG Avengers w najbliższym czasie, w tym mówi się zwłaszcza o aktorach takich jak Robert Downey Jr. czy Scarlett Johansson!

Nowy raport magazynu Variety przedstawiający niedawne zakulisowe kłopoty Marvel Studios ujawnił, że studio rozważało przywrócenie Roberta Downeya Jr. w roli Tony’ego Starka, znanego również jako Iron Man, w przyszłym filmie o Avengersach. Z raportu jasno wynika, że ​​studio nie zaangażowało się jeszcze w ten pomysł, dopiero toczą się rozmowy w sprawie ponownego zjednoczenia klasycznego zespołu MCU Avengers, w tym zmarłych postaci Iron Mana Downeya Jr. i Czarnej Wdowy Scarlett Johansson.

Jednak przywrócenie Tony’ego Starka granego przez RDJ może być bardzo (bardzo!) kosztownym zadaniem, ponieważ według doniesień Downey Jr. za swój ostatni solowy film, Iron Man 3, otrzymał ogromną sumę 25 milionów dolarów. Teraz stawka ta musiała by być jeszcze większa, gdyż nie jest tutaj mowa o krótkim cameo, jak mówi się w przypadku Avengers: Secret Wars. Co by to była za historia! Chociaż osobiście nie wiem, czy to dobry pomysł by zrobić to przed Avengers 6.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments