Skip to main content

Marvel Studios zastąpi Kanga postacią Doctora Dooma w sadze Multiverse?

Marvel Studios ma dość ciekawy plan, która zakłada, że w razie problemów Majorsa, studio może zastąpić Kanga postacią Dr. Dooma w fazie Multiverse!

Jeśli chodzi o ciągłe problemy prawne Jonathana Majorsa i ich znaczenie dla Kanga Zdobywcy jako największego zła w sadze Multiverse, wydaje się, że Marvel Studios rozważało odejście od tej postaci niezależnie od dramatu sądowego. Na razie jednak wygląda na to, że uwaga skupiona będzie na Kangu

„To dało ludziom do myślenia, biorąc pod uwagę, że „Quantumania” tak naprawdę nie wylądowała, kierownicy omawiali plany awaryjne, w tym przejście na innego przeciwnika komiksowego, takiego jak Dr. Doom”.

Niepokojący na froncie Majors jest również fakt, że zaczął zyskiwać złą reputację jeszcze przed aresztowaniem za rzekomą przemoc domową. W raporcie wskazano, że jego poprzednia agencja, CAA, rzekomo zwolniła go ze względu na „brutalne zachowanie”  wobec personelu. Marvel Studios może się od tego odbić, ale może to doprowadzić do radykalnych zmian w sadze Multiverse, które całkowicie zmienią obecny stan. Słyszeliśmy, że toczą się już dyskusje na temat porzucenia „Dynastii Kang” jako tytułu kolejnego filmu o Avengersach , chociaż na jakiekolwiek oficjalne ogłoszenia może jeszcze poczekać. 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments