Skip to main content

„Armor Wars” – Sam Rockwell powróci jako Justin Hammer?

Długo opóźniany film Armor Wars w końcu nabiera kształtów w Marvel Studios, ponieważ mamy aktualizację na temat tego, kiedy kamery zaczną się toczyć i wiadomości na temat zaangażowania gwiazdy Iron Mana 2, Sama Rockwella w produkcję.

Rok 2024 rozpoczynamy długo oczekiwaną aktualizacją Armor Wars. Prace nad projektem trwają od wieczności, ale Daniel Richtman twierdzi dziś, że Marvel Studios ma znaleźć reżysera w pierwszym kwartale tego roku. Kamery miałyby ruszyć dopiero w 2025 roku, prawdopodobnie umieszczając film na dobrej drodze do premiery w 2026/2027 roku.

Mówi się również, że gwiazda Iron Mana 2, Sam Rockwell, prowadzi rozmowy w sprawie ponownego wcielenia się w rolę Justina Hammera. Nie znamy żadnych szczegółów poza tym, ale musimy wierzyć, że prawdopodobnie byłby antagonistą, biorąc pod uwagę jego historię z Opancerzonym Mścicielem (warto pamiętać, że był również twórcą War Machine). Rockwell kilkakrotnie mówił, że byłby otwarty na powrót jako Hammer i zrobił to jeszcze w zeszłym miesiącu w jednym z odcinków What If…? Tam zagrał wariant złoczyńcy, który zaatakował Avengers Tower w Wigilię Bożego Narodzenia, przywdziewając zbroję Hulkbustera, aby walczyć z Happym „The Freak” Hoganem.

Zapytany w zeszłym roku, czy chciałby być częścią projektu takiego jak Thunderbolts, odpowiedział: 

Tak, zdecydowanie. Byłbym w to. [Thunderbolts] brzmi fajnie… [Hammer] jest zabawny, to prawdziwy Lex Luthor.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments