Skip to main content

„Avengers 5” – jaki skład Avengers zobaczymy w filmie?

Wczoraj informowałem o przesunięcie daty premiery Avengers 5 czy też Kang Dynasty. Teraz mamy wieści odnośnie przewidywanego składu bohaterów Ziemi w filmie. Można wnioskować, ze Marvel zostawia wszystko na Secret Wars. Oczywiście to wciąż tylko plotki i domysły.

W Avengers 5 zapewne zobaczymy Avengersów takich jak Kapitan Ameryka Sam Wilson, Kapitan Marvel, Hulk czy też nowy Falcon, którego poznamy w Captain America: Brave New World.

Nie jest to pewne, jednak bardzo prawdopodobne, że z racji późnych premier nie zobaczymy tutaj Thora, który czeka na swoją nową historię w Thor 5, chociaż osobiście uważam, ze Chris Hemsworth odegra jakąś rolę w Avengers 5.

Spider-Man i Daredevil nie pojawią się ze względu na opóźniony plan Spider-Man 4. Mała szansa, że produkcja zadebiutuje przed Avengers 5. Jeśli się tak stanie to mamy szanse na zobaczenie tam tego duetu.

Doctor Strange to raczej sprawa logiczna. Wybrał się on z Cleą na Multiversalną podróż, którą zobaczymy w Doctor Strange 3, zapewne kilka miesięcy przed premiera Secret Wars.

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments