Skip to main content

Brudne, zabawne, streszczenie od Marvel Studios – „DEADPOOL and WOLVERINE”

Przeczytaj streszczenie najnowszego filmu Marvel Studios – DEADPOOL and WOLVERINE. Brudny humor, niezapomniane przygody i akcja w stylu Marvela. Jest MOCNO!

Marvel Studios przedstawia swój najważniejszy jak dotąd błąd – Deadpool i Wolverine”. Apatyczny Wade Wilson ciężko pracuje w cywilu. Dni, w których był moralnie elastycznym najemnikiem Deadpoolem, ma już za sobą. Kiedy jego ojczysta planeta staje w obliczu egzystencjalnego zagrożenia, Wade niechętnie musi ponownie założyć kostium z jeszcze bardziej niechętnym… niechętnym? Najbardziej niechętny? Musi przekonać niechętnego Wolverine’a do… Kurwa. Streszczenia są tak cholernie głupie.

XD, tak można opisać piękne, OFICJALNE streszczenie DEADPOOL and WOLVERINE.

Pokazuje nam to, że Marvel Studios będzie opierało promocje filmu na typowym dla Wade’a i Logana humorze, ciemnym, z przekleństwami, mocnymi żartami. I to jest to, co chcemy widzieć jako fani! DEADPOOL and WOLVERINE to film, który łączy w sobie najlepsze elementy kina akcji i komedii. Dynamiczna fabuła, świetna chemia między głównymi bohaterami oraz typowy dla Deadpoola humor sprawiają, że jest to produkcja, której nie można przegapić. A premiera już 26 lipca!

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments