Skip to main content

Chris Evans i potajemny ślub. Downey Jr, Hemsworth, Renner i reszta ekipy Avengers widziana na weselu?

Chris Evans, znany z roli Kapitana Ameryki zorganizował potajemne wesele, na którym nie mogło zabraknąć jego przyjacielu z planów filmów Marvel Studios.

Gwiazdor Hollywood, 42-letni Chris Evans wziął ślub z pochodzącą z Portugalii 26-letnią aktorką, Albą Baptistą. Według portalu Page Six para powiedziała sakramentalne „tak” podczas ceremonii, z zaciszu swojego domu, na obrzeżach Bostonu. Potem odbyło się niewielkie przyjęcie weselne, na które zaproszeni zostali między innymi Robert Downey Jr, Jeremy Renner, Chris Hemsworth, John Krasinki, czy Emily Blunt.

Jak podają amerykańskie media, Chris Evans i Alba Baptista do samego końca utrzymywali ślub w tajemnicy. Także szczegóły wesela nie wyszły na jaw, ponieważ nowożeńcy poprosili swoich gości o oddanie telefonów przed ceremonią i podpisanie oświadczenia o dochowaniu dyskrecji. Bardzo cieszy, że Ci ludzie, którzy tak naprawdę znają się od lat, wciąż utrzymują kontakty, mimo, że w większości nie są już członkami uniwersum Marvela. Ciekawe czy zostały poruszone tematy powrotów i obecnego MCU.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments