Skip to main content

Chris Hemsworth oficjalnie rozmawia z Marvel Studios o „Thor 5”!

Chris Hemsworth oficjalnie już prowadzi rozmowy z Marvel Studios odnośnie powrotu jako Thor w filmie „Thor 5”. Ponadto dowiedzieliśmy się już na 101 procent, że Taika Waititi nie powróci jako reżyser kolejnych przygód boga piorunów.

W zasadzie potwierdziło się to, co było wiadome od dłuższego czasu. Nie tak dawno informowałem tutaj, ze Thor 5 jest już oficjalnie w pierwszych fazach rozwoju. Nic więc dziwnego, że Chris Hemsworth zaczął prowadzić już oficjalne negocjacje z Marvel Studios odnośnie powrotu w kolejnym solowym filmie. Oczywiście przed Thorem 5, najpotężniejszego Avengera zobaczymy w Avengers: Kang Dynasty i Avengers: Secret Wars.

Co do Taiki Waititi, powiedział on, że ma dość pracy nad tak dużymi projektami i musi odpocząć:

Praca nad tymi filmami przez dwa i pół roku bez przerwy jest bardzo wyczerpująca… [Potrzebowałem] od tego przerwy.

Rodzi się więc pytanie, kto wyreżyseruje film Thor 5, w którym fani liczą na pokazanie prawdziwego i potęznego boga piorunów i króla Asgardu, a nie śmieszka z wielką mocą. Jedno jest pewne – przeciwnika znamy ze sceny po napisach Thora 4. Oj czekam na tą produkcję bardzo! Thor: Love and Thunder mimo tego, że nie należał do topowych produkcji to i tak obejrzałem go kilkukrotnie, gdyż to po prostu przyjemny film.

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments