Skip to main content

Chris Hemsworth otrzymał gwiazdę w „WALK OF FAME”. Robert Downey Jr. z ikoniczną wypowiedzią!

Chris Hemsworth otrzymał gwiazdę w Hollywood Walk of Fame, a Robert Downey Jr. iczcił tę okazję publicznym roastem aktora. RDJ poprosił swoich kumpli z Marvela, Marka Ruffalo, Jeremy’ego Rennera, Scarlett Johansson i Chrisa Evansa, aby opisali Hemswortha w trzech słowach. Ich odpowiedzi wywołały wiele uśmiechów.

Chcę, żebyś wiedział, że wszystkie moje komentarze napisałem sam, dlatego będą one wnikliwe i błyskotliwe. Poza płaszczem i młotkiem masz zaraźliwy australijski urok. Jesteś niezwykłym człowiekiem. Jesteś legendą. Widok Anyi tutaj i wszystkich członków rodziny jest niesamowity. Trochę trudno opisać Chrisa. Jest bardzo nieuchwytny ze względu na ładne opakowanie. Jednak po bliższym przyjrzeniu się widać, że ma on prawdziwą niebieską inteligencję i głęboką duszę to szczera przyjemność znać cię przez te wszystkie lata, ale trzymasz nas w Hollywood w napięciu, ponieważ jesteś prawdziwym facetem.

Robert Downey Jr. dzieli się tym, co reszta obsady Marvela mówi o Chrisie Hemsworthie:

Kim jest Chris Hemsworth? – zapytał Downey.

Renner mówi: „Absurdalnie, irytująco niesamowite”. Ruffalo dołączył do grona „przyjaciół z pracy”. Scarlett dotarła do sedna sprawy, opowiadając o „wrażliwej głównej damie”. Kapitan Ameryka nazywa go „drugim najlepszym Chrisem”. I przeniosę to tu i teraz: nie ma nikogo, kto bardziej na to zasługuje. Jest „odbiorcą gwiazd Hollywood.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments