Skip to main content

„Code 8” część 2 ze wstępną datą premiery! Stephen Amell i Robbie Amell ponownie w produkcji.

W 2019 roku Code 8 przeważnie pozostawał niezauważony, ale po tym, jak stał się niespodziewanym hitem w serwisie Netflix, oficjalnie pojawia się kontynuacja, zapowiedziana z nowym plakatem i wstępną datą premiery.

Code 8 w dużej mierze przeszedł niezauważony, kiedy został wydany w 2019 roku, ale spotkał się z uznaniem zarówno krytyków, jak i fanów science fiction. Jednak gdy film trafił do serwisu Netflix, szybko stał się niespodziewanym hitem dla streamera, co skłoniło platformę do wypuszczenia kontynuacji. Mamy też streszczenie 2. części produkcji:

 W tej kontynuacji Kodu 8 Connor (Robbie Amell) wychodzi z więzienia i pracuje jako woźny w domu kultury po zerwaniu powiązań ze swoim byłym współpracownikiem przestępcą Garrettem (Stephen Amell)”.

Próba Connora unikania kłopotów zostaje zniweczona, gdy jest zmuszony pomóc 14-letniemu Pavowi (Sirena Gulamgaus) w ucieczce przed grupą skorumpowanych oficerów pod wodzą sierżanta Kinga (Alex Mallari Jr.). King korzysta z nowo wprowadzonych na rynek robotów K9 wyśledzić Pava, podczas gdy Connor ponownie zwraca się o pomoc do Garretta i jego załogi, ale czy może zaufać człowiekowi, który wpakował go do więzienia?

Jeff Chan powraca jako reżyser filmu, a scenariusz pisał wspólnie z Jessem LaVercombe, Sherrenem Lee i Chrisem Pare. Jeśli chodzi o obsadę, to na jej czele stoją Robbie Amell, Stephen Amell, Sirena Gulamgaus, Alex Mallari Jr., Jean Yoon i Aaron Abrams.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments