Skip to main content

„DAREDEVIL: BORN AGAIN” – fabuła serialu, Muse i Kingpin.

Do sieci trafiły nowe informacje o serialu DAREDEVIL: BORN AGAIN, które na pewno spodobają się fanom. Dowiedzieliśmy sie o Muse, Kingpinie i bardzo wyczekiwanej scenie.

The Cosmic Circus udostępnił niedawno kilka aktualizacji MCU, w tym plany dotyczące złoczyńcy w nadchodzącym serialu telewizyjnym Disney+, DAREDEVIL: BORN AGAIN. Słyszeli o Muse to, że jego postać będzie podsycać płomienie chaosu w serialu. Będzie bardzo złowieszczy i obłąkany, a w rzeczywistości będzie wrogiem nie tylko Daredevila, ale także Kingpina, co będzie interesującą dynamiką do zobaczenia.

Jeśli chodzi o to, jak długo potrwa panowanie burmistrza Fiska, raport mówi nam, że kadencja Wilsona Fiska jako burmistrza potrwa chwilę i będzie kontynuowana po DAREDEVIL: BORN AGAIN. Zapewne w SPIDER-MAN 4 z Tomem Hollandem.

Daredevil zawierał wiele zapadających w pamięć scen akcji, a główną atrakcją były sekwencje walk w korytarzu. Mamy jedną z nich w She-Hulk: Attorney at Law i spodziewamy się, że DAREDEVIL: BORN AGAIN pokaże nam kilka takich scen!

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments