Skip to main content

Daredevil i Ant-Man pojawia się w „Spider-Man 4”?

Solidna dawka informacji. Rzekomo Ant-Man i Daredevil mają pojawić się w Spider-Man 4. Co do postaci Matta Murdocka, to w zasadzie było pewne, jednak dość mocno dziwi mnie fakt, ze w produkcji ma pojawić się Scott Lang.

Od jakiegoś czasu krążą pogłoski na temat tego, co pojawi się w filmie; i jak dotąd najpopularniejsza plotka głosi, że Spider-Man i Daredevil połączą siły, aby walczyć z królem przestępczości, Wilsonem Fiskiem znanym też jako Kingpin.

Dziś leaker Daniel Richtman donosi, że Daredevil grany przez Charliego Coxa rzeczywiście odegra znaczącą rolę w Spider-Man 4 (przynajmniej w obecnej wersji scenariusza). Cytując jego słowa, potwierdził on także plany dotyczące Scotta Langa:

Jednak stary rogatek nie będzie sam, ponieważ mówi się, że Marvel Studios rozważa dodanie do miksu także Ant-Mana Paula Rudda.

To trio mogłoby być doprawdy ciekawe! Biorąc pod uwagę historię Scotta Langa, który miał kłopoty z prawem i jego historię jako strażnika, być może on także zdecyduje się przeciwstawić burmistrzowi Fiskowi? Doprawdy się tego nie spodziewałem, jednak może to mieć sens.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments