Skip to main content

„DD: BORN AGAIN” – oficjalny kadr z Daredevilem. Kiedy premiera?

Oficjalny wgląd na Daredevila z serialu Daredevil: Born Again możemy oglądać dzięki materiałowi promującemu Disney+, który został wyświetlony podczas dorocznego zgromadzenia akcjonariuszy Disneya.

To tylko zaledwie sekundowy kadr, a i tak budzi niesamowite emocje wśród fanów Daredevila. Pojawiła się także informacja, że premiera planowana jest na przełomie 2024 i 2025 roku.

Daredevil: Born Again to coś, co potrzeba teraz w MCU. Historia na ulicach Marvela z Daredevilem i Kingpinem. Oj czekamy!

W obsadzie  Daredevil: Born Again  znajdują się Charlie Cox jako Matt Murdock/Daredevil, Vincent D’Onofrio jako Wilson Fisk/Kingpin, Elden Henson jako Foggy Nelson, Deborah Ann Woll jako Karen Page, Jon Bernthal jako Frank Castle/The Punisher, Wilson Bethel jako Bullseye i Sandrine Holt jako Vanessa Fisk.

Michael Gandolfini, Margarita Levieva, Nikki M. James, Michael Gaston, Arty Froushan, Clark Johnson i Hunter Doohan zostali obsadzeni w nieujawnionych rolach, choć przypuszczamy, że ten ostatni wcieli się w Muse.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments