Skip to main content

„DEADPOOL 3” mógł nie być filmem „DEADPOOL and WOLVERINE”!

Deadpool 3 to pierwotnie bożonarodzeniowa produkcja, która wcale nie miała zawierać Wolverine’a. Karan Soni podzielił się nowymi szczegółami na temat planów 20th Century Fox dotyczących trzeciego filmu przed przejęciem przez Disneya!

Screen Rant rozmawiał z Karanem Soni na SXSW o swoim nowym filmie A Nice Indian Boy. Aktor wyjawił, że podczas ich pierwszego spotkania wyjawił kilka szczegółów fabuły pisarzowi Roshanowi Sethiemu.

Nic mi nie mówią, to dobrze. Szczerze mówiąc, wracając do Roshana [Sethiego], na naszej pierwszej randce podsumowałem fabułę Deadpool 3, czego nie powinienem. To była wersja Foxa , który nie powstał, bo sprzedano studio czy coś. Ale dopiero się poznaliśmy i desperacko chciałem mu zaimponować, więc po prostu wypaliłem całą sprawę. Powiedziałem mu, że Hugh Jackman w tym zagra – to były lata wcześniej. Wszystko po to, żeby powiedzieć, że tym razem nie dostałem scenariusza, dzięki Bogu! Nawet mi nie powiedzieli, że wychodzi zwiastun. Muszę go obejrzeć, kiedy wyszedł, i cieszę się, że jestem mały część tego.

Następnie zapytano Soniego, czy mógłby udostępnić nieco zarys pierwontej wersji Deadpool 3.

Tak, myślę, że jest trochę w Internecie, więc mogę. Pierwotnie miał to być film z podróży, w którym Deadpool próbuje uratować Boże Narodzenie, więc wszyscy wybieramy się na Biegun Północny.

WOW! Oj dobrze, że Marvel Studios przejęło prawa do Deadpoola. Co prawda, to nie byłby zapewne zły film, jednak nie miałby w sumie Wolverine’a i tak wielu elementów Multiversum.

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments