Skip to main content

„Definitive Kang” już niedługo pojawi się w „Loki” sezon. 2? Reżyser serialu potwierdza!

Widzieliśmy już kilka wariantów Kanga Zdobywcy w MCU, jednak teraz reżyser 2. sezonu Lokiego, Dan DeLeeuw, zasugerował, że „ostateczna” wersja złoczyńcy jeszcze nie zadebiutowała, więc jest się na co przygotować!

Jonathan Majors zadebiutował w MCU jako wariant Kanga znany jako Ten, Który Pozostaje w finale 1. sezonu Lokiego, zanim powrócił jako „Zdobywca” w filmie Ant-Man i Osa: Kwantomania. W sekwencji po napisach w trzecim quelu Marvel Studios spotkaliśmy jeszcze więcej wariantów (w tym Immortusa, Rama-Tuta i Szkarłatnego Centuriona), a w końcowych momentach sceny mieliśmy krótki wgląd w ogromne skupisko Kangów. W tym tygodniu odcinek serialu Disney+ przedstawi (cóż, ponownie wprowadzimy) Victora Timely’ego, jedno z najwcześniejszych wcieleń Kanga, które może, ale nie musi, stać się Tym, Który Pozostaje. Pojawiły się spekulacje, że to podejście do złoczyńcy może być w rzeczywistości „Ostatecznym Kangiem”, ale wygląda na to, że jeszcze nie zaznaczył swojej obecności. reżyser Dan DeLeeuw w rozmowie ze Screen Rant powiedział trochę o postaci Kanga.

Kocham wszystkich Kangów, uważam, że Kang to świetna postać. Nie wiem, czy widzieliśmy jeszcze ostatecznego Kanga, jeśli chodzi o to, jak wyobrażam sobie ostatecznego Kanga. Myślę, że jest jeszcze ktoś, kto nie wyszedł z cienia.

Powszechnie zakładano, że Quantumania’s Variant został ustawiony jako główny Kang MCU, ale został on zdecydowanie pokonany przez Scotta Langa i Hope van Dyne pod koniec filmu. Wydaje się, że DeLeeuw sugeruje rychłe przybycie wszechpotężnego Zdobywcy, który znajdzie się w centrum uwagi w Avengers: The Kang Dynasty, ale czy pojawi się w 2. sezonie Lokiego? Jest na to duża szansa, np. w finałowym odcinku.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments