Skip to main content

„ECHO” – scena po napisach potwierdza plotki!

Scena po napisach 5 i zarazem finałowego odcinka serialu Echo potwierdza nam plotki i kładzie podwaliny pod Daredevil: Born Again.

Scena po napisach serialu Echo ujawnia nam przygnębionego Kingpina, i widzimy jak mówi swojemu asystentowi, aby zaplanował spotkanie z „pozostałymi, zanim sytuacja wymknie się spod kontroli”. Najwyraźniej nie ma zamiaru rezygnować ze swojego przestępczego przedsięwzięcia. A może to koncowa scena serialu, w której Maya pokazała mu zło i kazała się go wyzbyć ale miała na niego wystarczający wpływ, aby spróbować zrobić coś dobrego… cóż, widocznie zostanie burmistrzem uważa za dobre.

Oglądając reportaż, Kingpin dowiaduje się, że Nowy Jork potrzebuje kandydata na burmistrza, który zrobi wszystko, co konieczne, aby znów poczuli się bezpiecznie i poradzili sobie z problemami; nie trzeba dodawać, że odnosiło się to do strażników i superbohaterów, których wymierzają sprawiedliwość własnymi sposobami.

Oczywiście wszystko to prowadzi nas do Daredevil: Born Again, w którym to Matt Murdock i miejmy nadzieję Spider-Man (proszę o chociaż małe cameo z Tomem Hollandem) będą musieli zwalczyć rządy Kingpina.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments