Skip to main content

Jak długo Rhodey był Skrullem? „Secret Invasion” daje nam prawdopodobną odpowiedź!

Finał Secret Invasion potwierdził nam, że postacie takie jak Rhodey czy Ross dość długo byli przetrzymywani w okopach Skrullów. Tylko pytanie brzmi – jak długo mogło to być?

Pod koniec ostatniego odcinka serialu strumieniowego G’iah Emilii Clarke pomaga prawdziwemu Rhodeyowi wydostać się z więzienia Skrull pod New Skrullos. G’iah mówi Rhodey’owi, że był przetrzymywany jako zakładnik przez „długi czas”. Rhodey nie jest w stanie chodzić i ma na sobie szpitalną koszulę, co oznacza, że ​​prawdopodobnie został porwany i wymieniony przez Skrullów po wypadku podczas Captain America: Civil War, kiedy przechodził leczenie/fizjoterapię. Podczas wojny secesyjnej w 2016 r. i tajnej inwazji w 2025 r. Rhodey mógł być przetrzymywany jako zakładnik Skrulli nawet przez 9 lat. Oznaczałoby to również, że postać przegapiła atak Thanosa na Ziemię, Blip i śmierć jego długoletniego przyjaciela, Tony’ego Starka.

To naprawdę niesamowicie nastawia nas do historii, jaką zobaczymy w Armor Wars. Gdzie Don Chadle odegra główną rolę. Tam pewnie oficjalnie poznamy wszelkie informacje odnośnie tejże historii.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments