Skip to main content

Jaki wpływ na historię w „Daredevil: Born Again” będzie miał Punisher? Już wiemy!

Nowa plotka krążąca po Internecie może wyjaśnić nam, w jaki sposób Frank Castle, znany również jako The Punisher (Jon Bernthal), weźmie udział w nadchodzącej serii Daredevil: Born Again.

Nowa plotka od informatora CWGST może dać nam pewne wyobrażenie o tym, jak niezwykle brutalny mściciel będzie miał wpływ na serial. Jak już słyszeliśmy, Matt Murdock (Charlie Cox) podobno będzie próbował porzucić swoje życie jako Daredevil i skupi się na tym, co do niego należy, aby pomóc miastu jako prawnik, podczas gdy jego nemezis, Wilson Fisk (Vincent D. Onofrio), pełnił będzie funkcję burmistrza. Jednak „kiedy skorumpowana policja zaczyna nadużywać logo Punishera, diabeł znajdujący się w Mattze nie może się doczekać, aż zostanie uwolniony”.

Chociaż Castle tak naprawdę nie jest tu wspomniany, nietrudno założyć, że Punisher również nie będzie zadowolony z działań tych gliniarzy. Doprowadzi to więc zapewne do przyodziania kostiumów przez wspomnianą dwójkę. Oj mam olbrzymie nadzieje odnośnie tej produkcji.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments