Skip to main content

Kerry Condon, czyli Friday wypowiada się o Iron-Manie!

Gwiazda Better Call Saul i Banshees Of Inisherin, Kerry Condon, udzieliła głosu FRIDAY w MCU i teraz zastanawia się nad rolą i tym, jak się czuła, gdy dowiedziała się o śmierci Iron Mana w Avengers: Endgame.

W rozmowie z Empire, nominowana do Oscara aktorka Kerry Condon zastanawiała się nad rolą, w której użyczyła swojego głosu także w filmach takich jak Civil War, Spider-Man: HomecomingAvengers: Infinity War i oczywiście ENDGAME

Nadal żyje w parkach rozrywki i tak dalej, ale co zabawne, Roberta Downeya Jr. spotkałam po raz pierwszy kilka miesięcy temu.To było tak szalone, bo nasza dwójka pomyślała: «Och, wow», «Jestem twoim pomocnikiem i nigdy się nie spotkaliśmy aż do teraz». To było naprawdę surrealistyczne i bardziej zabawne niż cokolwiek innego, ponieważ pomyślałem: «To ja, cały czas byłam tym głosem! To było dla mnie szalenie szczęśliwe doświadczenie, ponieważ nigdy nie myślałem, że będzie tak wiele filmów. Po prostu myślałem, że to będzie „Age Of Ultron” i tyle, i następne, co pamiętam, to to, że cały czas mnie sprowadzają, ciągle sprowadzają z powrotem.

Po rozmowie o tym, jak bardzo podobało jej się wejście do kabiny nagraniowej podczas swojej roli w MCU, gwiazda Better Call Saul opowiedziała, jak to jest być jednym z ostatnich głosów, które Iron Man słyszy, gdy FRIDAY mówi ostatnie zdanie, potwierdzając, ze Tony Stark odszedł.

To zabawne, ponieważ nie rozumiem scenariusza; nie mówią mi o tym, ponieważ jest to tak ściśle tajne, uczciwe przed Bogiem powiem, że doprowadziłoby mnie to do picia. A ja na to: «Ale on tak naprawdę nie umarł, prawda? Nie jest całkowicie martwy?». i nie odpowiedzieli, bo nie chcą odpowiadać, na wypadek gdybym wszystkim powiedziała, a oni po prostu spojrzeli na mnie naprawdę smutno i powiedzieli: „Po prostu powiedz, że podoba ci się najsmutniejsza rzecz, jaką kiedykolwiek powiedziałeś.

Krążą pogłoski, że Tony Stark powróci w Avengers: Secret Wars, a Robert Downey Jr. ponownie wcieli się w rolę Iron-Mana. Zatem jest szansa, że Kerry również powróci jako FRIDAY. Chyba, że Marvel Studios przywróci klasycznego Jarvisa.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments