Skip to main content

„Deadpool 3” – Kiedy pierwszy zwiastun? Mamy oficjalny opis filmu!

Najnowsze informacje ujawniają nam, że pierwszy zwiastun filmu Deadpool 3, czy też Deadpool Untitled Movie, pojawi się już podczas lutowego Super Bowl LVIII!

Jest to świetna informacja. Jest to nie tylko przewidywane, lecz bardzo prawdopodobne. Marvel Studios często promuje zwiastuny swoich nowych produkcji podczas wydarzeń właśnie w stylu Super Bowl, podobnie zresztą jak robią to inne firmy.

Luty będzie idealnym czasem, żeby rozpocząć promocję Deadpool 3. Chociaż film sam się promuje mając w obsadzie takie gwiazdy jak Ryan Reynolds czy Hugh Jackman. Pierwszy zwiastun byłby raczej teaserem, który wiele by nam nie pokazał i ukazałby nam też pewnie oficjalny tytuł produkcji. Na pewno byłby to pierwszy oficjalny wgląd na nagranie z Wolverine’m. Ponadto, co warto podkreślić, zwiastun ukazywałby zapewne tylko pierwszą połowę filmu. Tak to zwykle bywa. Jednak i tak jestem niesamowicie podekscytowany, że juz w lutym możemy otrzymać oficjalny zwiastun!

Ponadto mamy krótkie streszczenie filmu:

Our lovable and annoying chatter box, Deadpool, is joined by Wolverine as both characters step into the MCU for the first time.

Do naszej uroczej i irytującej gaduły, Deadpoola, dołącza Wolverine, gdy obie postacie po raz pierwszy wchodzą do MCU.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments