Skip to main content

Kolejny zwiastun „Marvel’s Spider-Man 2” od Insomniac robi wrażenie! Szykuje się gra roku?

Firma Insomniac Games udostępniła wydłużony, 60-sekundowy zwiastun promocyjny swojej nadchodzącej gry – Marvel’s Spider-Man 2, który pokazuje po raz kolejny, że będzie to gra roku.

Premiera już za 18 dni. Firma Insomniac Games wypuściła nowy zwiastun promocyjny gry Marvel’s Spider-Man 2 ; pokazujący, że zarówno Peter Parker, jak i Miles Morales pracują ręka w rękę, próbując pokonać symbiotycznego pasożyta, jakim jest Venom. Po długich naradach i zdobyciu nowej wiary, dwójka zasypuje Venoma szeregiem szybkich ataków, przydatnymi gadżetami i imponującymi zestawami mocy, które, miejmy nadzieję, wystarczą, aby obalić panowanie terroru i zniszczenia symbiontów.Czy jesteś gotowy, aby zagrać w Insomniac Games Marvel’s Spider-Man 2 ?

Marvel’s Spider-Man 2 to nadchodząca przygodowa gra akcji opracowana przez Insomniac Games i opublikowana przez Sony Interactive Entertainment. Oparty na postaci Spider-Mana z Marvel Comics, zawiera narrację inspirowaną długoletnią mitologią komiksową, a jednocześnie wywodzącą się z różnych adaptacji w innych mediach. Jest to trzecia odsłona serii Marvel’s Spider-Man, będąca kontynuacją Marvel’s Spider-Man (2018) i kontynuacją Marvel’s Spider-Man: Miles Morales (2020), w której Peter Parker i Miles Morales walczą o stawiaj kolejne kroki w swoim życiu osobistym, walcząc z różnymi złoczyńcami.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments