Skip to main content

Maguire i Jackman w „Avengers: Secret Wars”? Film przebije nawet „Endgame”!

Wedle najnowszych wieści od jednego z największych leakerów, tak będzie mógł prezentować się skład bohaterów w „Avengers: Secret Wars”. Sam fanowski plakat robi ogromne wrażenie.

Wedle informacji, MTTSH opublikował plakat z podpisem, że tak może wyglądać skład w Avengers: Secret Wars. Jednak kolejny leaker daje nam informacje, że nie każda postać z Fox Universe, która jest na plakacie może przetrwać wydarzenia z Deadpool 3. Tak też mówiły nam wczesne plotki o filmie, który ma zrobić pewnego rodzaju małą czystkę z FOX Universe. Warto również zaznaczyć, że brakuje tutaj Toma Hollanda, który zdecydowanie powinien być w centrum tego plakatu, bo przecież to wersja grana przez Tobey Maguire’a będzie miała mniejszą rolę.

Jednak skupmy się na tym, że widzimy aż tylu niesamowitych bohaterów i większość z nich naprawdę zobaczymy w Secret Wars. Hugh Jackman, Maguire, Hemsworth, być może Downey Jr. czy Chris Evans na jednym planie filmowym. Czuję, a nawet wiem, że będzie to najlepszy film w historii kina akcji. Byle obyło się bez opóźnień.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments