Skip to main content

Materiał filmowy z testów kostiumów z filmu „Spider-Man 1” z 2002 roku trafił do sieci!

Materiał z testów kostiumów Spider-Mana w nowej odsłonie pokazuje, jak daleko zaszedł na ekranie Peter Parker od 2002 roku, w którym występują Tobey Maguire, Willem Dafoe, Kirsten Dunst i reszta obsady.

Widzimy tutaj kilku głównych bohaterów adaptacji komiksu ubranych w różne kostiumy, w tym Tobey Maguire, Kirsten Dunst i Willem Dafoe. Najciekawsze jest oczywiście Maguire’a ubranego w wykonany własnoręcznie kostium Spider-Mana i ostateczny kostium, który od tego czasu stał się ikoną. 

Efekty wizualne znacznie się różniły, gdy kręcono  Spider-Mana , a oglądając teraz film, łatwo zauważyć, że praktyczna wersja bohatera została zamieniona na jego sobowtór efektów wizualnych. Fascynujące jest obserwowanie, jak Maguire testuje swoją zwrotność w kombinezonie, zwłaszcza że Tom Holland często jest ubrany w kombinezon do rejestrowania ruchu na planie filmów Spider-Man i Avengers  Marvel Studios .

Zarówno Maguire, jak i Dafoe wcielili się ponownie w swoje role w Spider-Man: No Way Home z 2021 roku . Zastanawiając się nad zaproponowanym mu projektem, aktor Petera Parkera powiedział: „W tej rozmowie omówiono intencję, rodzaj miłości i celebracji tych filmów oraz co, jak sądzę, oznaczało to dla Amy [Pascala] i Kevina [Feige] było oczywiste.”

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments