Skip to main content

Matthew Lillard powróci jako Kudłaty w tajemniczym projekcie „SCOOBY-DOO”!

Matthew Lillard zagrał rolę Kudłatego w aktorskich filmach z serii Scooby-Doo i od tego czasu użyczał swojego głosu w różnych projektach animowanych. Teraz aktor ponownie wcieli się w uwielbianą rolę!

Od 2004 roku Matthew Lillard użyczał głosu tej postaci w długiej liście projektów animowanych. Na szczęście aktor potwierdził, że pracuje już nad nowym projektem Scooby-Doo i ma nadzieję, że będzie wracał do tej roli tak długo, jak będzie to możliwe w ramach serii. 

Jestem bardzo podekscytowany [Scooby-Doo]. Nie mogę jeszcze o tym rozmawiać, ale mam nowy projekt, z którym jestem związany, który pozwoli dzieciom wziąć udział w przygodzie ze Scooby-Doo. To świetna zabawa. Dla mnie to moja codzienna praca. To mój chleb i masło.

Będąc Kudłatym przez tyle lat i pełniąc tę ​​rolę, oddając hołd Caseyowi Kasemowi, wiem, że w końcu przekażę tę rolę następnemu pokoleniu, tak jak on. Jestem zaszczycony, że mogę to robić tak długo, jak oni „Będzie mnie miał. Scooby-Doo jest zawsze w cyklu, w tej czy innej roli. Albo robimy kreskówkę, film, albo reklamę czegoś.

Istnieje milion różnych wersji tego rozwiązania i zawsze nad czymś pracujemy.Miałem zaszczyt być tym głosem przez ostatnie 16 lub 17 lat, więc będę się tego trzymać tak długo, jak będę mógł.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments