Skip to main content

Messi wygrywa Copa America 2024, a Yamal EURO2024!

Argentyna po dogrywce wygrywa puchar Copa America 2024 z Kolumbią 1:0, a Hiszpania w podstawowym czasie gry ogrywa Anglię 2:1! Niestety Leo Messi zakończył mecz w 65′, gdyż od pierwszej połowy borykał się z kontuzją.

Argentyna zrobiła to dla Leo Messiego! Po fenomenalnym meczu, w którym GOAT nie mógł dokończyć z powodu kontuzji, reszta ekipy dokończyła dzieło za sprawą gola Lautaro Martineza w 112′.

Hiszpania również pokazała to, na co liczyli fani. Po golach w 47′ (Williams Jr. i asysta Yamala) i Oyarzabala w 86′ podniesli wymarzony puchar Europy po dłuższej przerwie.

Teraz dostaniemy starcie tych dwóch ekip w finale pucharu Finallisima 2025, co oznacza ponownie spotkanie Messiego i Yamala! Ależ będzie meczycho.