Skip to main content

„MIDNIGHT SONS” – Oscar Isaac chce odegrać Moon Knighta w produkcji!

Po występach w rolach Marca Spectora, znanego również jako Moon Knight i Stevena Granta, znanego jako Mr. Knight w serialu Disney+ MCU, Oscar Isaac ma kilka pomysłów na to, gdzie awatar Khonshu powinien pojawić się w następnej kolejności.

W rozmowie z The Geek House Show Isaac powiedział, że chociaż Marvel Studios może mieć własne plany, z pewnością ma też własne pragnienia dotyczące tego, gdzie postać może i powinna pojawić się w następnej kolejności.

Pomyślałem, że praca nad Midnight Sons stwarza interesującą okazję. Jest tam mnóstwo interesujących postaci, a teraz, gdy przygotowaliśmy już podstawy, dowiadując się, kim są Marc, Steven i Jake, zobaczenie go w roli Marca, Stevena i Jake’a może być interesującą okazją. zespół i jaka byłaby ta dynamika. Myślę, że byłoby to ekscytujące, myślę, że dla mnie i zdecydowanie mam nadzieję, że będzie trochę miejsca na zbadanie tej możliwości.

Pomimo tego, w co każe wierzyć taktyczna gra RPG z 2022 roku opracowana przez Firaxis Games, typowy podstawowy skład Midnight Sons składa się z Blade’a, Morbiusa, Ghost Ridera i Hannibala Kinga jako kluczowych członków zespołu. Doktor Strange zazwyczaj przełącza się pomiędzy byciem prawdziwym członkiem zespołu a doradcą. Jednak Moon Knight zdecydowanie by się tam odnalazł.

Na temat moment jednak nie wiemy nic o losach bohatera granego przez Oscara Isaaca. Być może Marvel Studios planuje 2. sezon serialu, a być może nie zobaczymy Księżycowego Bohatera aż do Avengers 5 i 6.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments