Skip to main content

Morena Baccarin potwierdza, że pojawi się w „Deadpool 3”!

Słyszeliśmy już wypowiedzi, że Morena Baccarin nie jest pewna, czy powróci jako Vanessa w Deadpool 3. Teraz aktorka potwierdziła, że ​​rzeczywiście powróci do roli w MCU!

Deadpool 2  w dużej mierze odsunął tę postać na bok, ale jej odejście w pierwszych momentach kontynuacji tak bardzo zdenerwowała widzów, że została wskrzeszona – dzięki urządzeniu do podróży w czasie Cable’a – w jednej z kilku scen po napisach. Teraz więc powróci w Deadpool 3. Dla przypomnienia jest to miłość Wade’a Wilsona granego przez Ryana Reynodsa.

Dziś rano comicbook.com rozmawiał z Moreną aby omówić jej wyjątkową rolę w Szybkim Charliem, trzymającym w napięciu thrillerze akcji w reżyserii Phillipa Noyce’a, z Piercem Brosnanem w roli głównej (dostępny w wybranych kinach od 8 grudnia). Zapytaliśmy gwiazdę Deadpool i Gotham, czy wszystko dobrze się skończyło w przypadku nadchodzącego trzeciego filmu, a ona odpowiedziała: 

To się udało! Skończyłem już dni kręcenia tego filmu. Myślę, że prace nad filmem wznowiono po strajku i Myślę, że to będzie całkiem niezłe! Tak, myślę, że fanów czeka niezła niespodzianka.

Baccarin odpowiedziała także czy uważa, że ​​już najwyższy czas, aby Vanessa w końcu założyła strój superbohaterki.

 [Śmiech] Myślę, że tak! Ale myślę, że ona także konkuruje z bardzo dużym wszechświatem.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments