Skip to main content

„Nomad” z Chrisem Evansem wciąż jest realizowany w Marvel Studios?

Od dawna krążyły pogłoski o tym , że w Marvel Studios pracuje jakiś projekt Nomad i pojawiły się nowe dowody sugerujące, że rzeczywiście może on nadal być w trakcie realizacji, a Kevin Feige i spółka wcale nie porzucili tego projektu!

Według Murphy’s Multiverse , długo plotkowany projekt Marvel Studios Nomad może być nadal w pierwszych fazach produkcji. Chociaż studio nigdy tego oficjalnie nie ogłosiło, strona wskazuje na zgłoszenie znaku towarowego „Marvel Studios Nomad”, który jest utrzymywany przy życiu przez firmę należącą do Disneya. 

Nie musi to oznaczać, że tak się stanie, ale jest to obiecująca aktualizacja. Wcześniej mówiono, że Chris Evans powróci w Nomad jako Kapitan Ameryka, produkując projekt wraz ze Scarlett Johansson. Jeśli pogłoski są prawdziwe, to tutaj w końcu zobaczymy, co się stało, gdy Steve zwrócił Kamienie Nieskończoności. Sam serial został opisany jako przygoda Multiversalna. Chociaż projekt Nomad może opowiadać historię Jacka (Jack Monroe po raz pierwszy pojawił się w Kapitanie Ameryce nr 282 w 1983 roku. Początkowo znany jako Bucky, stał się Nomadą po serii wydarzeń, które oddaliły go od jego starego mentora, Kapitana Ameryki) , mamy wrażenie, że tytuł nawiązuje do słownikowej definicji, a Cap jest przedstawiany jako dosłowny „nomad” podróżujący w czasie, zanim ostatecznie odnajdzie Peggy.

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments