Skip to main content

Nowe kadry z filmu „The Marvels” trafiły do sieci. Mamy powrót Fury’ego!

Nowe spojrzenie na The Marvels zostało ujawnione na przyciągającej wzrok okładce Entertainment Weekly, a nowa galeria fotosów odsłania kurtynę długo oczekiwanej kontynuacji Captain Marvel.

Zdjęcia przedstawiają nam w głównej mierzy zupełnie nowy wgląd na 3 główne bohaterki filmu, które widzicie na obrazku wyróżniającym tego newsa. Kapitan Marvel, Ms. Marvel i Monica Rambeau. Na innych kadrach z The Marvels widzimy Nicka Fury’ego, który jak widać skończy bardzo dobrze po wydarzeniach z Sercet Invasion, gdyż produkcja ma miejsce właśnie po owej produkcji. Nick (a może lepiej napiszę Fury bo ktoś pomyśli, że jestem Scrullem), powrócił do swojej opaski na oko i wygląda zupełnie jak z Avengers 1. Aktor jest jak wino!

Dodam tutaj ciekawy fragment z artykuły Entertainment Weekly, jak i ciekawy cytat. Sam utwór jest lekki w stosunku do wszelkich ważnych nowych ujawnień, choć brzmi to tak, jakby Fury i Carol byli w separacji od jakiegoś czasu. 

Dzwonił do niej, a ona jest w odległych galaktykach — ujawnia Samuel L. Jackson. Ona mówi: „Fury, dlaczego do mnie dzwonisz? Mówiłem ci, żebyś nie używał tego [numeru]”. Mówi: „Dałeś mi to, więc go użyję. I dzwonię do ciebie, ponieważ potrzebuję twojej pomocy!

Mamy jeszcze wgląd na Carol Danvers w otoczeniu Skrulli. Szczerze mówiąc bardzo wyczekuję już zwiastuna. The Marvels zapowiada się naprawdę ciekawie.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments