Skip to main content

Nowy plakat i trailer 1. sezonu „Percy Jackson and the Olympians”!

Disney+ opublikował ruchomy plakat i świetnie wyglądający zwiastun nadchodzącej ponownej adaptacji Percy’ego Jacksona i Bogów Olimpijskich, która będzie miała premierę na Disney+.

Percy i jego kumple półbogowie wkrótce otrzymają nowe życie w Disney+, a serialowa wersja powieści przygodowych fantasy będzie miała swoją premierę w grudniu w serwisie streamingowym, a Riordan jest przekonany, że fani będą bardzo zadowoleni z tego ponownego adaptacja jego twórczości, mówiąc o tym za pośrednictwem SFFGazette .com ) w wywiadzie, przeprowadzone przed rozpoczęciem strajków WGA i SAG-AFTRA.

Byliśmy zaangażowani w serial od jego powstania, od najwcześniejszych rozmów na temat tego, jak może wyglądać nowa adaptacja Percy’ego, jak będzie ona naszkicowana i czy będzie epizodyczna. Dlatego czuję się komfortowo, mówiąc fanom książek, którzy czekali – w niektórych przypadkach dziesięciolecia – na tego rodzaju wierną adaptację, że to jest ta, na którą czekaliście. Jesteśmy zaangażowani i myślę, że wy pokocham to.

Serial może być jak najbliżej książki, jeśli chodzi o ogólną fabułę, ale wprowadzono pewne zmiany w postaciach, aby przedstawić historię „bardziej reprezentatywną dla prawdziwego świata”.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments