Skip to main content
avengers

Zarys fabuły „Avengers: Kang Dynasty” i „Avengers: Secret Wars”!

To naprawdę olbrzymie spoilery prawdopodobnie 2 najbardziej wyczekiwanych obecnie filmów w MCU, czyli Avengers: Kang Dynasty i Avengers: Secret Wars.

Wygląda na to, że Marvel Studios wróciło do początków i dopiero na nowo poszukuje scenarzystów dwóch projektów, choć nowy przeciek sugeruje, że fabuła obu hitów pozostała w dużej mierze taka sama. Według pewnego wiarygodnego, obecny pomysł jest taki, aby Dynastia Kanga przedstawiała „drużynę Avengers z ziemi 616 walczącą z Radą Kangów i przegrywającą”, co brzmi jak założenie podobne do Avengers: Infinity War. Jednak Secret Wars brzmi jak dokładnie taki film, na jaki wielu z Was liczyło. „TVA wysyła potajemnie zrekrutowaną grupę Multiversal Avengers, na czele której stoją Spider-Man (Tobey Maguire), Wolverine (Hugh Jackman) i Deadpool Ryan Reynolds, aby ocalili Avengers z ziemi 616 i raz na zawsze pokonali Kangów”. Pokrywa się to dokładnie z tym, co słyszeliśmy o Secret Wars , w którym występuje cała masa postaci z przeszłości, które zbierają się, aby powstrzymać Kanga i utworzyć nową Świętą Oś Czasu. Ponadto w tej bitwie mamy szansę zobaczyć ponownie Roberta Downeya Jr. czy Chrisa Evansa w swoich rolach.

Kiedy to się stanie, prawdopodobnie spotkamy X-Men z MCU, a może nawet zobaczymy powrót niektórych znanych postaci, aczkolwiek z nowymi aktorami w nich grającymi (w końcu nie mogę sobie wyobrazić, że Marvel Studios nie skorzysta z okazji na przywrócenie Iron-Mana)

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments