Skip to main content

Opis serialu „Echo” zdradza rolę Kingpina i powrót Daredevila!

Ujawniono nowe streszczenie Echo, które przedstawia podróż Mayi Lopez w serialu Disney+, jak równiez potwierdza, że Charlie Cox ponownie wcieli się w rolę Matta Murdocka/Daredevila.

Chociaż Echo niedawno przeniosło się z listopada na styczeń, zgłoszenie Marvel Studios do Urzędu ds. Praw Autorskich Stanów Zjednoczonych ujawniło nowe streszczenie i pełną listę obsady/postaci.

Marvel Studios przedstawia Echo, w którym Maya Lopez (Alaqua Cox) stara się ponownie połączyć ze swoimi indiańskimi korzeniami, jednocześnie równoważąc aspiracje związane z życiem przestępczym jako następczyni brutalnego dziedzictwa Wilsona Fiska (Vincent D’Onofrio) znanego również jako Kingpin. W pierwszym odcinku poznajemy Mayę Lopez i jej zmagania.

Do tego dochodzi pełna lista obsady, która, co nie jest zaskoczeniem, potwierdza, że ​​Charlie Cox powróci do roli Matta Murdocka/Daredevila. Dołączają do niego, Alaqua i D’Onofrio, Chaske Spencer jako Henry, Tantoo Cardinal jako Chula, Graham Greene jako Skully, Cody Lightning jako Cousin Biscuits, Devery Jacobs jako Bonnie i Zahn McClarnon jako William Lopez. Zapowiada się naprawdę ciekawa historia.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments