Skip to main content

Kto zwycięży w pojedynku Deadpool vs. Wolverine?

Choć nie zdradza niczego od razu, reżyser Deadpool 3, Shawn Levy, dał dość dużą wskazówkę dotyczącą tego, która postać zwycięży w starciu Wolverine’a i Wade’a Wilsona.

Choć z pewnością w pewnym momencie połączą siły, zdjęcia z planu Deadpool 3 potwierdziły, że Deadpool (Ryan Reynolds) i Wolverine (Hugh Jackman) zmierzą się jeden na jednego w nadchodzącej trójce, a reżyser Shawn Levy mógł dać nam pewne wyobrażenie o tym, jak potoczy się bitwa. Podczas wywiadu z Sirius XM Levy został zapytany o długo oczekiwaną rozgrywkę i choć nie chciał zdradzić zbyt wiele, filmowiec wskazał, że Wade może nie zwyciężyć w walce.

Na każdym kroku Ryan jest niesamowity w pragnieniu, aby Deadpool przegrał. Prawda jest taka, że ​​Deadpool jest niesamowity, ale ma poważne wady… a Wolverine to Wolverine.

Levy zaznacza, że ​​zarówno Reynolds, jak i Jackman są całkowicie bezinteresowni, jeśli chodzi o przedstawianie swoich postaci. Wade da radę i będzie to klasowy pojedynek, ale wygląda na to, że Logan ostatecznie zwycięży – co nie powinno być zbyt wielkim zaskoczeniem.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments