Skip to main content

Ryan Reynolds i Grant Gustin nawiązują do swoich ról w DC w nowej reklamie!

Połączenie Green Lanterna i Flasha, na które wszyscy czekaliśmy? W nowo wydanej reklamie Ryan Reynolds i Grant Gustin wymieniają uwagi na temat swojej historii w DC. Doprawdy marketingowy strzał w dziesiątkę!

Teraz w nowej reklamie MNTN, firmy zajmującej się marketingiem telewizyjnym, Reynolds przedstawia światu dyrektora ds. wydajności Seymoura Roasa. Grany przez gwiazdę Flasha , Granta Gustina, posługuje się wieloma technicznym żargonem, który jest wielokrotnie przerywany przez aktora z Deadpool 3 , nawiązującego do przeszłości superbohatera Gustina. 

„To brzmi szybko” – mówi Reynolds

Czy powiedziałbyś, że ludzie mogą zobaczyć rezultaty… w mgnieniu oka?” Roas Gustina w dużej mierze go ignoruje, tylko po to, by Reynolds dodał: 

„Zawsze będziesz moim Barrym”.  Gustin odpowiada z doskonałym dowcipem: „Zawsze będziesz moim Halem” ( „To boli, Seymour” – zauważa Reynolds).

 To świetna promocja, która cieszy się dużym zainteresowaniem w mediach społecznościowych. Nawiązania do Flasha i Zielonej Latarnii, o którym film był mimo wszystko fatalny, robią robotę i reklama wygląda naprawdę dobrze.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments