Skip to main content

Scorpion Michaela Mando ponownie na ekranach MCU? Źródła potwierdzają powrót postaci!

Nowy leak MyTimeToShineHello wskazuje, że Scorpion Michaela Mando, którego fani kojarzą, ze Spider-Man: Homecoming powróci! Tylko kiedy?

Graną przez Michaela Mando, ostatni raz widzieliśmy tę postać w niewoli w Spider-Man: Homecoming ; omawiał tam plany z Michaela Keatona dotyczące zebrania grupy „ jego chłopców ” z zewnątrz, aby raz na zawsze zaopiekować się Spider-Manem. Wygląda na to, że w obliczu Spider-Mana 4  na horyzoncie przynajmniej Mac Gargan weźmie sprawy w swoje ręce i zmierzy się łeb w łeb ze Spider-Manem, a może nawet zbierze kilku „swoich chłopców” tworząc preambułę kultowej grupy Sinister Six, z którą mogliśmy później zobaczyć, jak mierzy się z nim.

Jednakże, chociaż raport nie wskazuje konkretnie postaci powracającej w Spider-Man 4 , istnieje szansa, że ​​po raz pierwszy pojawi się w Daredevil: Born Again , gdzie Kingpin grany przez Wilsona Fiska zatrudnia prywatnego detektywa, aby ścigał postacie takie jak Daredevil i być może inni strażnicy po uchwaleniu przez burmistrza Nowego Jorku prawa przeciwdziałającego samozwaństwu, co może poprowadzić Spider-Mana 4

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments