Skip to main content

„SPIDER-MAN NOIR” – Nicolas Cage potwierdza rozmowy o serialu! Aktor jest za!

Sony pracuje nad serialem telewizyjnym Spider-Man Noir dla Prime Video, a gwiazda Spider-Man: Into the Spider-Verse, Nicolas Cage ujawnił, że ​​rozważa zagranie tej postaci w produkcji live-action!

Rozmawiając ze Stevem Weintraubem z Collider na SXSW 2024 , gdzie promował swój nadchodzący projekt Arcadian , Cage został zapytany o perspektywy ponowne wcielenia się w rolę Spider-Mana Noir. Cage potwierdził, że odbył dyskusje na temat tej roli, a następnie wyjaśnił, co dokładnie uczyniło go fanem tej postaci.

No cóż, mogę powiedzieć, że rozmawialiśmy. Nie jest tajemnicą, że uwielbiam tę postać. Myślę, że ta postać stanowi kolejny swego rodzaju miks. Mogę połączyć moje ulubione kreacje ze złotego wieku, tj. Robinsona, Cagneya, Bogarta, z postać, która, jak sądzę, jest powszechnie uważana za arcydzieło Stana Lee. Postrzegam ją jako rodzaj wypadu w pop-artową mieszankę, coś w rodzaju [jungowskiego] Lichtensteina, mieszankę na wzór Bogarta i Cagneya , ale nic nie jest jeszcze ostateczne. To tylko rozmowa

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments