Skip to main content

„Thor 5” oficjalnie w fazie rozwoju. Marvel Studios szuka nowego reżysera!

Thor 5 oficjalnie w fazie rozwoju. Jednak wraz z tą informacją potwierdziło się, że Taika Waititi nie powróci i kolejną częścią Thora zajmie się ktoś zupełnie inny! Po Love and Thunder popieram tą decyzję.

Napis końcowy w filmie Thor: Love and Thunder informował nas, że „THOR WILL RETURN”. Tak też się stanie i Chris Hemsworth powróci do swojej roli w kolejnym solowym filmie. Kolejna część przygód Thora jest już oficjalnie w pierwszych fazach rozwoju, a Marvel Studios poszukuje nowego reżysera. Taika Waititi wypalił się ze swoimi pomysłami, więc to idealna okazja na przywrócenie potężnego boga piorunów w 5. części.

Chyba nie tylko ja liczę na to, że Thor ponownie bedzie wielkim wojownikiem i najpotężniejszym Avengerem. Taka też jego rola. Bycie śmieszkiem nie do końca mu wyszło. W końcu w fazie Multiverse ma on poprowadzić Avengersów do walki z Kangiem. Zwłaszcza w Avengers: The Kang Dynasty. Na pewno liczę na to wielką i potężną walkę z Herkulesem. A Wy czego spodziewacie się po Thorze 5?

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments