Skip to main content

„THOR 5” – Valhalla i Multiversum to główne elementy filmu?

Plotka o filmie Thor 5 sugeruje, że Valhalla odegra kluczową rolę w nowej przygodzie boga piorunów granego przez Chrisa Hemswortha. Jednak czy Multiverse – i Thor Corps – zostaną uwzględnione w tej przygodzie?

Gdy scena się zaczyna, jeśli zatrzymasz się i spojrzysz poza horyzont, w stronę nieba, zauważysz w tle nietkane nici Multiwersum. Pojawienie się tych osi czasu implikuje kilka rzeczy na temat Walhalli i służy jako punkt wyjścia dla nowych teorii. Nasze źródła potwierdziły, że część wczesnych pomysłów na nadchodzący film o Thorze 5 zakładała Valhallę jako jedną z nadchodzących lokalizacji, eksplorującą inny aspekt mitologii nordyckiej.

To możemy przeczytać w raporcie Cosmic Circus i rzeczywiście ma to sens. Wystarczy, że przyglądniemy się zdjęciu ze sceny po napisach. Konsekwencje tego będą prawdopodobnie znaczące. Na przykład, jeśli Thor zginie w walce z Herkulesem, oznacza to, że ponownie połączy się z wieloma przyjaciółmi, których stracił na przestrzeni lat… z których wielu prawdopodobnie bardzo się przyda, gdy najpotężniejsi bohaterowie Multiwersum będą musieli się zebrać przeciwko Kangowi. 

Jeśli Valhalla istnieje poza znanym Multiwersem, czy może to oznaczać, że ta Sala jest otwarta dla WSZYSTKICH możliwych wariantów nordyckich postaci w Marvel Multiverse, a nie tylko Ziemi-616? Czy Valhalla może być domem dla wielu wariantów Thora lub wariantów posiadających moc Thora?

Rzeczywiście może to być sposób, w jaki Marvel Studios wprowadza Thor Corps. Jeśli znasz komiksowe przygody Thora, to wiesz, że śmierć niewiele znaczy dla Asgardczyków i że Walhalla to tak naprawdę kolejna kraina, jak Hel, często podróżują tam i z powrotem.

Może także opiszę Wam co to Thor Corps – Korpus Thora składał się z wielu mężczyzn i kobiet w całym Battleworld i służył jako policja Boga Imperatora Dooma . Aby zostać członkiem Korpusu Thor, trzeba być godnym władania mocą Mjolnira podczas ceremonii odbywającej się w jednej z sal Doomgardu , bazy operacyjnej Korpusu Thor. 

Szczerze? Brzmi to jak idealny plan na scenariusz Thor 5. Chris Hemsworth zasłużył na tak świetny film po Thor: Love and Thunder.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments