Skip to main content

Tom Cavanagh chętny na spin-off z Reverse-Flashem w roli głównej!

Reverse-Flash mimo tego, że jest postacią złą to i tak uwielbianą przez wszystkich fanów nie tylko komiksów, ale i całego Arrowverse. Czy doczekamy się opowiedzenia jego osobnej historii?

Tom Cavanagh w rozmowie z serwisem Deadline powiedział, że spodziewał się założyć żółty garnitur, aby pomóc zamknąć serię The Flash, ponieważ on i producent wykonawczy Greg Berlanti zaplanowali ten moment od wczesnych dni serialu.

Zrozumienie zawsze było takie, że Joker potrzebuje Batmana. Więc [koniec] będzie wyglądał bardzo podobnie do tego, jak zaczęliśmy z Reverse-Flashem.

I tak właśnie zakończyła się seria, kiedy Reverse-Flash dołączył do Zooma, Savitara i Godspeeda, aby pomóc Eddiemu Thawne (jako nowy awatar Negative Speed ​​Force) zniszczyć Barry’ego Allena i jego spuściznę. Cavanagh nazwał powrót na plan Flasha „przywilejem”, ale ma także nadzieję, że nie będzie to ostatni raz, kiedy włoży żółty garnitur największego rywala Szkarłatnego Speedstera.

Zawsze jest miejsce na spin-off Reverse-Flash.

Cavanagh rozmawiał z Deadline więcej o powrocie jako Reverse-Flash, swojej pracy w serialu i pomysłach na utrzymanie Arrowverse przy życiu. Myślę, że wielu fanów, w tym ja, popieram ten pomysł i opowiedzenie historii Reverse-Flasha było by naprawdę dochodowym projektem. Mowa nawet o 1. sezonie. Ciekawe co na to The CW?

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments