Skip to main content

Ujawniono roboczy tytuł „Fantastic Four”!

Nowy raport ujawnia roboczy tytuł Fantastic Four i nawiązuje on do komiksowych przygód Marvel’s First Family. Wygląda też na to, że powinniśmy się spodziewać, że będzie to kosmiczna opowieść. Brzmi solidnie!

Dzięki uprzejmości The Cosmic Circus mamy dzisiaj kilka intrygujących wiadomości. Witryna dowiedziała się, że roboczy tytuł ponownego uruchomienia to Blue Moon. Brzmi znajomo? Takie pseudonimy są używane do przesyłania rozmów i utrzymywania tajemnicy projektu. Czasami mają znaczenie powiązane z fabułą filmu, a innym razem są prywatnymi żartami. Ciekawe w tym przypadku jest to, że ma on powiązania z komiksowymi przygodami Marvel’s First Family.  Pisząc w skrócie, Błękitny Obszar Księżyca (czasami nazywany „Błękitną Stroną Księżyca”) to sztuczne, podobne do Ziemi środowisko w Kraterze Lutra. Niebieski Obszar został po raz pierwszy zbadany przez Fantastyczną Czwórkę, która odkryła, że ​​obszar ten zawierał ruiny obcego miasta i Cytadelę Uatu Obserwatora.

Nadal oczekuje się, że Galactus będzie największym złem Fantastycznej Czwórki , chociaż nie wiemy, czy pojawi się Srebrny Surfer. Już wcześniej donoszono, że Norrin Radd będzie głównym bohaterem „Specjalnej prezentacji”. Na razie wygląda na to, że Vanessa Kirby i Joseph Quinn są odpowiednikiem Invisible Woman i Human Torch. Jeśli chodzi o lidera zespołu, Adam Driver ( Gwiezdne Wojny ), Jake Gyllenhaal ( Spider-Man: Far From Home ) i Matt Smith ( Morbius ) mają być brani pod uwagę do roli Mister Fantastic.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments