Skip to main content

Wolverine z wielką rolą w „Avengers: Secret Wars”? Jackman i Feige odbyli poważną rozmowę!

Hugh Jackman ponownie wcieli się w rolę Logana/Wolverine’a w Deadpool 3 , ale wygląda na to, że Marvel Studios może mieć większe plany dotyczące ulubionego przez fanów mutanta w MCU. Dla aktora zapowiada się ciekawa przyszłość!

Według Daniela Richtmana (za pośrednictwem Patreon ), Jackman spotkał się z Kevinem Feige z Marvel Studios przed strajkiem SAG-AFTRA, aby omówić swoją przyszłość jako Wolverine. Wygląda na to, że australijski aktor może ustawiać się w kolejce do „wielkiej roli” w Avengers: Secret Wars. Poprzednie plotki i informacje wskazywały, że Secret Wars będzie poważnie ułożonym wydarzeniem, z wieloma wariantami prawie każdego głównego bohatera (i złoczyńcy) – ale w temacie Jackamana była mowa głównie o cameo. Czyżby miałby on dostać swój wymarzony pojedynek z Hulkiem czy też przewodzić Avengersami wraz ze Spider-Manem czy Thorem? Wow, jeśli tak, będzie to niesamowite.

Czy to oznacza, że ​​Wolverine w wersji Jackmana pozostanie w MCU, z nowym zespołem X-Men zbudowanym wokół niego? Jest o wiele za wcześnie, by to stwierdzić, ale pozwoliłoby to na wprowadzenie nowych postaci, zachowując jednocześnie ważny – i bardzo popularny i uwielbiany – związek z przeszłością.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments