Skip to main content

„X-MEN” oficjalnie we wczesnej fazie produkcji! Reboot w MCU bliski.

Marvel Studios oficjalnie może rozpocząć pracę nad rebootem X-Men i wkrótce rozpocznie spotkania ze scenarzystami, aby znaleźć kogoś idealnego do projektu wprowadzającego mutantów do MCU.

Deadline opublikował długo oczekiwaną aktualizację jednego z najbardziej oczekiwanych nadchodzących projektów superbohaterów. Według serwisu, Marvel Studios w końcu rozpoczęło prace nad rebootem X-Men w MCU. Wygląda na to, że to wciąż bardzo wczesne dni, dyrektorzy podobno zaczęli wyznaczać spotkania scenarzystów na późniejszą jesień, aby usłyszeć propozycje dotyczące powrotu kultowych mutantów na duży ekran. Najwyraźniej „nie ma pośpiechu, aby wypełnić to stanowisko, ponieważ film nie został jeszcze zaplanowany w harmonogramie premier, i jest więcej niż prawdopodobne, że decyzja scenarzysty zostanie podjęta na początku 2024 roku”.

Jeszcze sporo czasu przed nami, aż uzyskamy solidne informacje na temat scenarzysty (a nawet dłużej dla potencjalnego reżysera lub obsady). Jednak zdecydowanie warto poczekać.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments