Skip to main content

Xavi OFICJALNIE kończy z trenowaniem Barcy po sezonie!

No niestety.. na to gotowi byli wszyscy kibcie Barcy. Xavi ogłosił, że po 30 czerwca przestaje być szkoleniowcem Dumy Katalonii. Wpływ na to miała zapewne gorzka przegrana 3:5 z Villareal..

Od 30 czerwca nie będę kontynuował pracy w Barcelonie. Myślę, że klub potrzebuje zmiany dynamiki. Gracze się uwolnią. Myśląc jak culé, uważam, że najlepiej jest odejść 30 czerwca. Uważam, że nadal możemy rozegrać dobry sezon.

Spotkaliśmy się teraz z Laportą i poinformowałem go o tym. Do tej pory przekazali mi dużo zaufania. Nie kieruję się sprawami finansowymi, tylko sercem. Nie chcę być problemem dla klubu. Byłem rozwiązaniem 2 lata temu. Ogłoszenie tego załagodzi ogólną sytuację, czuję się najbardziej odpowiedzialny. Wykonana została świetna praca, ale myślę o klubie. Kilka dni temu miałem już podjętą decyzję. Piłkarze nie zasługują na tę sytuację. Oczywiście, że mam energię, aby zostać. Myślę, że nadal będziemy walczyć o tę ligę. Dam z siebie więcej.

Tak Xavi wypowiedział się zaraz po meczu przegranym z Villareal. Niestety w obecnej sytuacji to chyba dobre wyjście mimo ogromnego szacunku do klubowej legendy i jednego z najlepszych pomocników w historii piłki nożnej.

Pytanie, kto na zastępce?

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments